fbpx

Prakses iespējas

#

Piedāvājam prakses vietas!

Jau kādu laiku esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar vairākām augstskolām un mācību iestādēm par iespēju nodrošināt studentiem iziet pie mums mācību praksi. Dodam iespēju studentiem mācīties, iepazīties ar biznesa vidi un pielietot savas teorētiskās zināšanas praktiskā darbībā.

Pēc prakses studenti atzina, ka ar teorētiskām zināšanām vien nepietiek, jāmācās vēl ir ļoti daudz. Savukārt mēs novērtējam atsaucību, iniciatīvu un palīdzību ikdienas darbos.

Agnese (Liepājas Universitāte): SIA “Kurzemes Mežsaimnieks” ir lieliska prakses vieta jaunajiem censoņiem, kuri vēlas iegūt darba pieredzi. Uzņēmums nodrošina daudzveidīgus darba uzdevumus un piedāvāt jomu, kurā vēlas uzlabot zināšanas un iegūt pieredzi. Uzņēmumā strādā draudzīgs kolektīvs un atsaucīga vadība.

 

Varam piedāvāt prakses vietas biroja administrēšanas/vadīšanas, lietvedības, sekretāru kā arī, protams, mežsaimniecības jomā. Saprotam arī, ka studenti paralēli mācībām strādā, tāpēc esam elastīgi pielāgojot prakses laiku katram individuāli. Par visu varam vienoties.

Ja nu mūsu piedāvājums kādu ir ieinteresējis un vēlaties kaut uz neilgu laiku kļūt par daļu no mūsu draudzīgās komandas, ar mums var sazināties rakstot uz e-pastu darbs@kmezsaimnieks.lv

Priecāsimies par katru pieteikumu!